Stwórz profil
Dane osobowe

  • *
  • *
  • *
Ten formularz pozwala stworzyć profil, który jest niezbędny do składania zamówień. Pamiętaj, że te informacje są niezbędne do prawidłowego korzystania z naszych usług. Wszystkie przekazane nam informacje będą traktowane jako poufne. Nigdy nie będziemy ich sprzedawać, wymieniać ani urynkowiać w jakikolwiek inny sposób.
Kontakt 32 444 63 06
Sprzedaż bok@chillblast.pl

Współpraca Chillblast i SilentiumPC

silentiumlogo

minilogo Chillblast i SilentiumPC to dobry wybór!

Zarówno SilentiumPC jak i Chillblast na pierwszym miejscu stawiają sobie jakość wykonywanych usług oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Dlatego też postanowiliśmy podjąć współpracę, aby wspólnie zaoferować naszym klientom komputery najwyszej klasy w atrakcyjnych cenach. Długoletnie doświadczena obu firm, oraz chęć bycia najlepszymi skłoniły nas do tego, aby zaprezentować komputery, które wyróżniają się nie tylko solidnością i niezawodnością ale także, wspaniałymi osiągami oraz kompleksowym serwisem.


minilogo Komputery z komponentami SilentiumPC

Komputery w tej kategorii są konstruowane z pomocą SilentiumPC. W zestawieniach znajdują się wysokiej jakości produkty, które sprawiają, że komputery zaskakują swoją cichą pracą, niskimi temperaturami oraz bezawaryjnością. Znajdą tu Państwo komputery, które zostały zamknięte w obudowach SilentiumPC, co skutkuje świetnym designem oraz niezwykłą trwałością.

minilogo Chillblast Fusion Brutus Gaming PC

Chillblast Fusion Brutus PC to genialna propozycja dla klientów, którzy chcą poznać wspaniały świat najpopularniejszych gier wideo w nieprzyzwoicie niskiej cenie. Dzięki odpowiednio dobranym komponentom komputer świetnie się sprawdzi podczas wymagających prac biurowych oraz podczas użytku domowego.

1799,99zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fusion Regnum Gaming PC

Chillblast Fusion Regnum PC to połączenie najwyższej jakości markowych produktów, wspaniałej wydajności oraz niebotycznie niskiej ceny! Komputer został zaprojektowany z pomocą SilentiumPC, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że produkty jakie zostały użyte do zbudowania tego komputera są najwyższej jakości.

2099,99zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fnatic Official RX460 Gaming PC

Oficjalna seria komputerów PC Fnatic Gaming jest wynikiem unikalnej współpracy między Chillblast, najbardziej uznanym producentem komputerów w Wielkiej Brytanii i Fnatic, najbardziej rozpoznawalnym na świecie zespołem ds. E-sportu. Współpracowaliśmy ściśle z zespołem Fnatic CS: ​​GO, aby sprowadzić szereg komputerów, które dają graczom wszystko, czego potrzebują do konkurowania w eSportach na najwyższym poziomie i cieszyć się tysiącami niewiarygodnych gier dostępnych dzisiaj.

2019,99zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fusion Gladius Gaming PC

Chillblast Fusion Gladius PC ma na pokładzie bardzo mocną kartę graficzną GTX 1060, solidny procesor Intel o taktowaniu 3.5GHz oraz 8GB szybkich kości ram. Dzięki SilentiumPC sprzęt posiada bardzo dobre zasilanie oraz odpowiednią obudowę które pozwolą w przyszłości bez problemu zaaktualizować Twój komputer.

2399,99zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fnatic Official RX480 Gaming PC

Chillblast Fnatic Official RX480 Gaming PC został zaprojektowany z myślą o osiągnięciu doskonałych wyników w najlepszych pięciu tytułach e-sportu na świecie, a mianowicie DOTA 2, LOL, StarCraft II, CS: GO i Counterstrike. Doskonale sprawdza się także w wielu innych popularnych grach komputerowych takich jak Rocket League, WoW i Smite. Niewiarygodna karta AMD Radeon RX480, która bije w sercu tego systemu, zapewnia wysokie fps wszystkich tych tytułów w ustawieniach "wysokich" i rozdzielczości HD. Pozwala nam to na dostarczenie w pełni funkcjonalnego komputera do gier w bardzo przystępnej cenie.

2749,99zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fusion Alea Gaming PC

Chillblast Fusion Alea PC jest wysokiej klasy komputerem, którego zadaniem jest zapewnić Ci wysoką ilość klatek na sekundę (fps) w najnowszych grach na najwyższych ustawieniach! Pozwala to cieszyć się najpopularniejszymi grami na ekranach FullHD z największą szczegółowością przy niezachwianej płynności działania.

3199,99zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fusion Aquarius Gaming PC

Chillblast Fusion Aquarius PC nadaje się świetnie do korzystania z nowości technologicznych takich jak Virtual Reality- czyli wirtualna rzeczywistość, która powoli staje się standardem wśród najnowszych komputerów. Komputer polecamy również streamer'om oraz Youtube'rom. Dzięki SilentiumPC sprzęt posiada bardzo dobre zasilanie oraz odpowiednią obudowę które pozwolą w przyszłości bez problemu zaaktualizować Twój komputer.

3499,99zł z VAT

Findoutmore