Stwórz profil
Dane osobowe

  • *
  • *
  • *
Ten formularz pozwala stworzyć profil, który jest niezbędny do składania zamówień. Pamiętaj, że te informacje są niezbędne do prawidłowego korzystania z naszych usług. Wszystkie przekazane nam informacje będą traktowane jako poufne. Nigdy nie będziemy ich sprzedawać, wymieniać ani urynkowiać w jakikolwiek inny sposób.
Kontakt 32 444 63 06
Sprzedaż bok@chillblast.pl

Współpraca Chillblast i SilentiumPC

silentiumlogo

minilogo Chillblast i SilentiumPC to dobry wybór!

Zarówno SilentiumPC jak i Chillblast na pierwszym miejscu stawiają sobie jakość wykonywanych usług oraz najwyższą jakość przedstawianych produktów. Dlatego też postanowiliśmy podjąć współpracę, aby wspólnie zaoferować naszym klientom komputery najwyszej klasy w atrakcyjnych cenach. Długoletnie doświadczenia obu firm, oraz chęć bycia najlepszymi skłoniły nas do tego, aby zaprezentować komputery, które wyróżniają się nie tylko solidnością i niezawodnością ale także, wspaniałymi osiągami oraz kompleksowym serwisem.


minilogo Komputery z komponentami SilentiumPC

Komputery w tej kategorii są konstruowane z pomocą SilentiumPC. W zestawieniach znajdują się wysokiej jakości produkty, które sprawiają, że komputery zaskakują swoją cichą pracą, niskimi temperaturami oraz bezawaryjnością. Znajdą tu Państwo komputery, które zostały zamknięte w obudowach SilentiumPC, co skutkuje świetnym designem oraz niezwykłą trwałością.

minilogo Chillblast Fusion Brutus III Gaming PC

Chillblast Fusion Brutus PC to genialna propozycja dla klientów, którzy chcą poznać wspaniały świat najpopularniejszych gier wideo w nieprzyzwoicie niskiej cenie. Dzięki odpowiednio dobranym komponentom komputer świetnie się sprawdzi podczas wymagających prac biurowych oraz podczas użytku domowego.

2000zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fusion Gladius III Gaming PC

Chillblast Fusion Gladius PC to połączenie najwyższej jakości markowych produktów, wspaniałej wydajności oraz niebotycznie niskiej ceny! Komputer został zaprojektowany z pomocą SilentiumPC, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że produkty jakie zostały użyte do zbudowania tego komputera są najwyższej jakości.

2600zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fusion Warlock IV Gaming PC

Fusion Warlock to jeden z naszych najpopularniejszych systemów cechujący się wysoką jakością komponentów, które równiez pod kątem wydajności zostały dobrane tak, by jak najmniejszym kosztem osiągnąć jak najwyższą wydajność. Pozycja ta nada się idealnie zarówno do prac biurowych jak i płynnej rozgrywki w rozdzielczości FullHD!

3100zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fusion Hunter Gaming PC

Chillblast Fusion Hunter PC to kompilacja karty RX 580 8GB, stanowiącej obecnie jeden z najczęściej rekomendowanych podzespołów do rozgrywki FullHD na najwyższych ustawieniach graficznych oraz procesora Ryzen 5 2600X będącego w dalszym ciągu znakomitą propozycją gamingową. Całość zawiera się naturalnie w niezwykle stylowej obudowie SilentiumPC!

3200zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fusion Daybreak Gaming PC

Z dumą przedstawiamy jeden z naszych bestsellerów - Fusion Daybreak! To co stanowi o jego popularności to z pewnością niesamowita, uroczysta prezencja połączona z optymalną wydajnością w niskiej cenie! System ten bez trudu poradzi sobie z najnowszymi grami w rozdzielczości 1080p i 1440p. Umożliwi również uruchomienie funkcji ray tracingu udostępnianej przez coraz większą ilość popularnych gier!

5000zł z VAT

Findoutmore

minilogo Chillblast Fusion Exhodus Gaming PC

Chillblast Fusion Exhodus to jedna z naszych najwydajniejszych propozycji bazująca na potężnym procesorze i7-9700k i karcie graficznej RTX 2070 Super. Poradzi sobie nawet w rozdzielczościach 4k, udostępniając także funkcję ray tracingu. Niesamowita stonowana kolorystyka, stylowe oświetlenie RGB sterowane z poziomu oprogramowania oraz prestiżowa marka ROG zamknięta w prostej, stalowo-szarej obudowie wysokiej jakości, współtworzą wyszukany, elitarny charakter doskonale odzwierciedlający zabójczą wydajność tego potwora! 

8300zł z VAT

Findoutmore