Stwórz profil
Dane osobowe

  • *
  • *
  • *
Ten formularz pozwala stworzyć profil, który jest niezbędny do składania zamówień. Pamiętaj, że te informacje są niezbędne do prawidłowego korzystania z naszych usług. Wszystkie przekazane nam informacje będą traktowane jako poufne. Nigdy nie będziemy ich sprzedawać, wymieniać ani urynkowiać w jakikolwiek inny sposób.
Kontakt 32 444 63 06
Sprzedaż bok@chillblast.pl

Spersonalizowany komputer


Spersonalizowany komputer dla graczy

Szukasz komputera marzeń ale nie ma go na naszej stronie? Nie przejmuj się, składamy komputer dla gracza na zamówienie z wybranych przez niego komponentów. Napisz do Nas na bok@chillblast.pl i sprecyzuj, do czego komputer ma służyć oraz jakim budżetem dysponujesz. Nasz doświadczony zespół z pewnością pomoże Ci w wybraniu najodpowiedniejszej dla Ciebie specyfikacji. Dzięki temu składanie komputera dla gracza jest dla nas znacznie łatwiejsze. Razem stworzymy wyjątkowy komputer, dostosowany do Twoich potrzeb, na którym będziesz mógł pokonywać przeciwników do woli.

Składanie komputera na zamówienie to nasza specjalność. Zespół profesjonalistów zajmuje się tym od lat i dobrze zna najnowsze standardy rynku, co pozwala nam tworzyć najmocniejsze jednostki na rynku. Jeśli nadal masz wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.