Stwórz profil
Dane osobowe

  • *
  • *
  • *
Ten formularz pozwala stworzyć profil, który jest niezbędny do składania zamówień. Pamiętaj, że te informacje są niezbędne do prawidłowego korzystania z naszych usług. Wszystkie przekazane nam informacje będą traktowane jako poufne. Nigdy nie będziemy ich sprzedawać, wymieniać ani urynkowiać w jakikolwiek inny sposób.
Akceptuję Regulamin
Kontakt 32 444 63 06
Sprzedaż bok@chillblast.pl

Prywatność

Wszelkie dane osobowe podawane lub gromadzone przez Chillblast.pl są kontrolowane przede wszystkim przez IT TECH SERVICES Sp z o.o., ul Sygnały 62, 44-251 Rybnik. Jesteśmy zobowiązani do ochrony Twojej prywatności. Dane, które zbieramy, będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z prawem (zgodnie z Ustawą o ochronie danych z 1997 r.). Zbieramy informacje o Tobie z 2 powodów: po pierwsze, aby przetworzyć Twoje zamówienie, a po drugie, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Damy Ci szansę na zrezygnowanie z subskrypcji naszych e-maili marketingowych. Nie będziemy sprzedawać, wymieniać ani wynajmować danych osobowych innym osobom.

Rodzaj informacji, które będziemy gromadzić o Tobie, zawiera;

Twoje imię i nazwisko
Adres
Numer telefonu
Adres e-mail

Nigdy nie zbieramy poufnych informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody. Możesz poprosić o kopię informacji, które posiadamy o Tobie, przesyłając nam e-mail na adres bok@chillblast.pl. Jeśli znajdziesz jakieś niedokładności, usuniemy je lub skorygujemy natychmiast. Dane osobowe, będą bezpiecznie przechowywane zgodnie z naszą wewnętrzną polityką bezpieczeństwa.

Jeśli zamierzamy przenieść Twoje dane poza EOG (Europejski Obszar Gospodarczy), zawsze najpierw zapytamy o Twoją zgodę. Nie korzystamy z serwerów reklamowych stron trzecich i umieszczamy tylko pliki cookie na Twoim komputerze, abyś mógł nawigować i korzystać z naszej strony internetowej. Te pliki cookie wygasają po 12 miesiącach nieobecności na naszej stronie. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na zbieranie i wykorzystywanie tych informacji przez Chillblast.pl. Jeśli zdecydujemy się zmienić naszą politykę prywatności, opublikujemy te zmiany na tej stronie, aby zawsze mieliście świadomość, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy i w jakich okolicznościach je ujawniamy.