Producenci

Informacje

Kim jesteśmy

Chillblast jest producentem komputrów z główną siedzibą w południowej Anglii. Zaczynając jako importer produktów niszowych  specjalistycznie podkręcanych, przeistoczyliśmy się w jedną z najbardziej cenionych i nagradzanych firm trudniących się konstruowaniem komputerów stacjonarnych na świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych nagród, jak również z usług, które codziennie oferujemy naszym klientom. Jeżeli poszukujesz komputera stacjonarnego dla swojego domowego biura lub potężnej platformy dla graczy, nasz wyspecjalizowany zespół jest tutaj by pomóc.

Czym wyróżnia się Chillblast

Wielu sprzedawców zleca budowanie PC innym firmom zamiast zbudować i przetestować je we własnym zakresie. Może to prowadzić do wielu komplikacji, w tym ograniczone testowanie stabilności, niedostateczną dbałość o szczegóły i nieostrożne budowanie. Zakup systemu z Chillblast daje Wam gwarancję, że komputer zostanie zbudowany przez jednego z naszych wysoko wykwalifikowanych konstruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, przy budowaniu komputerów na wysokim poziomie.

a

a

Każdy komputer jest poddawany niezrównanym testom wydajności oraz musi przejść nasze rygorystyczne testy kontroli jakości. Instalacją oraz optymalizacją systemu zajmuje się wysoko wykwalifikowany zespół programistyczny. Chillblast został wielokrotnie wyróżniony za wyjątkowe warunki gwarancji oraz wysoki poziom obsługi klienta. Chillblast jest uważany za czołowego specjalistę w dziedzinie komputerów w Wielkiej Brytanii. PC są dostępne dla wszystkich klientów, niezależnie od rodzaju zamówionego komputera.

Nie ma nic bardziej frustrującego, niż zamówienie komputera tylko po to, aby nie działał prawidłowo lub wymagał pomocy technicznej w ciągu następnych dni. Podejmujemy wszelkie możliwe środki by zminimalizować szanse wystąpienia takich niedogodności. Przed wysyłką komputer przechodzi ekstremalne testy wydajnościowe przez ponad 24 godziny, gdzie funkcjonalność dysków twardych, kart graficznych, pamięci RAM, procesora oraz płyty głównej jest skrupulatnie sprawdzana. Po pozytywnym przejściu testów komputer dopuszczany jest do wysyłki.

a

a

Chillblast jest producentem komputerów z certyfikatem ISO 9001:2008. Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna (ISO) ustanowiła ISO 9001:2008 jako system standardów, który zapewnia wysoki stopień zarządzania jakością. Procedura jest stosowana w naszym systemie zarządzania. Certyfikat ISO 9000 jest dobrowolnie realizowany przez firmy, takie jak Chillblast, które dążą do stałej poprawy jakości.

ISO International Standards gwarantuje, że ​​produkty i usługi są bezpieczne, niezawodne i dobrej jakości. Korzystanie z ISO 9001:2008 zapewnia klientom uzyskanie spójnych, dobrych jakościowo produktów oraz usług, co niesie za sobą wiele korzyści biznesowych. Wiele z największych firm, które są prekursorami technologii, współpracuje wyłącznie z firmami posiadającymi certyfiakt ISO 9001. Dzięki naszej akredytacji można mieć pewność, że Chillblast jest światowej klasy producentem o najwyższych standardach biznesowych.

a

a

Chillblast jest członkiem Intel Platinum oraz Microsoft Silver OEM Partner stawiając nas w czołówce producentów komputerów w Wielkiej Brytanii. Czy kupujesz w celach biznesowych, czy jako osoba prywatna może mieć pewność, że Chillblast jest w pełni akredytowany przez największe korporacje w branży.

a

a

Gwarancja jaka obejmuje wszystkie nasze komputery świadczy usługę gwarancyjną "door to door" w okresie pierwszych dwóch lat od zakupu komputera. Oznacza to, że w razie jakichkolwiek kłopotów wystarczy jeden telefon, aby pojawił się u Państwa kurier, który odbierze komputer a po naprawie dostarczy go do Państwa domu. Po tym okresie obowiązuje standardowa gwarancja na czas 3 lat. Wierzymy, że to bardzo uczciwa propozycja, która ma na celu zapewnienie jak największego komfortu dla Naszych klientów. Dla tych którzy cenią sobie dodatkowy spokój, oferujemy gwarancję "door to door" na cały okres gwarancyjny (5lat) za dodatkową opłatą wynoszącą 499zł (bez VAT). Jesteśmy dumni z gwarancji jaką oferujemy Naszym kllientom, gdyż świadczymy usługi, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej np. bezpłatna modernizacja sprzętu, czy obniżone ceny napraw po okresie gwarancyjnym.

Najbardziej doceniony konstruktor komputerów w Wielkiej Brytanii

Jesteśmy dumni, że Chillblast został doceniony przez przez całą Brytyjską prasę komputerową oraz został laureatem wszystkich ich nagród. Dodatkowo możemy pochwalić się licznymi rekomendacjami pochodzącymi od najbardziej cenionych producentów sprzętu IT. 

PC Pro, PC Gamer i PC Advisor to tylko trzy przykłady magazynów, które od wielu lat nagradzają Nasze starania najwyższymi lokatami. Obecnie ósmy rok z rzędu jesteśmy zwycięzcami nagrody PC Pro "Best PC Brand".

 a

a

Reputacja Chillblast jako wiodąca marka trudniąca się produkcją gamingowych komputerów w Wielkiej Brytani wykracza poza wszystkie nagrody oraz wyróżnienia. Posiadamy wyjątkowo dobrą ocenę na portalu TrustPiloit (9,3/10), gdzie klienci oceniają wyniki naszej pracy.

TrustPilot to portal na którym użytkownicy mogą oceniać firmy, co pomaga budować zaufanie pomiędzy konsumentami a przedsiębiorstwami. Jest to największa i najszybciej rozwijająca się platforma służąca ocenie porzedsiębiorstw online w Europie. Umożliwia to podzielenie się swoimi doświadczeniami dotyczącymi danej firmy z innymi użytkownikami. Innymi słowy zapraszamy do przeczytania o Nas na TrustPilot, które powinny przekonać Cię, że Chillblast to właściwy wybór. Nasza wysoka ocena- 9,3/10 gwarantuje jedne z najlepszych komputerów gamingowych w Wielkiej Brytanii i nie tylko. Zachęcamy do przeczytania opinii o Nas przed dokonaniem zakupu- TrustPilot- opinie o Chillblast.

Jeżeli szukasz najlepszego komputera na rynku do gier, nauki, biura czy domu- wszystko to znajdziesz w Chillblast. Gwarantujemy również najlepszą obsługę klienta w Wielkiej Brytanii i mamy nadzieję, że również w Polsce.

Społeczność Chillblast

Chillblast ma zaszczyt pracować z wieloma głośnymi społecznościami graczy. Zapewniamy graczom Star Yogscast ich komputery, jak również współpracujemy ze społecznością gier Hive Minecraft GameTee. Jesteśmy dumni mogąc wspierać takich twórczych i utalentowanych ludzi. Uczestniczymy w wydarzeniach takich jak Multiplay’s Insomnia i Gadget Show, pracowaliśmy z twórcami gier Born Ready, Codemasters, Splash Damage, Hello Games iRebellion. Zawsze jesteśmy podekscytowani mogąc pokazać, co potrafią Nasze komputery. Ciągle rozwijające się profile na Facebooku i Twitterze są do Państwa dyspozycji- jesteśmy zawsze gotowi rozmawiać o najnowszych grach, technologii, oraz pomożemy w wyborze komputera.

Od niedawna współpracujemy z Fnatic- największą organizacją esportową, której drużyny zajmują najwyższe miejsca w rozgrywkach esportowych w Europie i na świecie w grach takich jak: CS:GO, League of Legends, Dota 2 i wielu innych.